Hymn Giełdy

Organizatorzy 54 OTGPS

   

   

Odwiedź nas

Na stronie

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie 54. Giełdy Piosenki jest:
• przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila, w którym załączony będzie formularz zgłoszeniowy i aktualny numer telefonu wykonawcy
• odebranie maila, w którym potwierdzimy przyjęcie do konkursu i załączymy wytyczne dotyczące nagrań konkursowych
• przysłanie nagrań wideo zgłoszonych piosenek w terminie do 5 lipca 2021 r.

1) Wykonawca może zgłosić maksymalnie dwa utwory w Konkursie Głównym oraz dodatkowo jedną piosenkę w Konkursie Jubileuszowym, organizowanym z okazji 50-lecia Wolnej Grupy Bukowina. Warunkiem udziału w Konkursie Jubileuszowym jest uczestnictwo w Konkursie Głównym 54. Giełdy Piosenki.

2) W Konkursie Głównym Wykonawca prezentuje utwory własne, może jednak zaprezentować maksymalnie jedną piosenkę odtwórczą. Utwór własny Wykonawcy to taki, który został stworzony w całości lub części przez wykonawcę, jak również taki, który został Wykonawcy podarowany przez innego Twórcę.

3) W Konkursie Jubileuszowym Wykonawca może zaprezentować:
• jeden utwór własny, inspirowany twórczością Wojtka Bellona i Wolnej Grupy Bukowina lub
• jeden utwór Wolnej Grupy Bukowina we własnej interpretacji

4) Nie dopuszcza się do konkursu wykonawców korzystających z playbacku lub pół-playbacku.

5) Jury 54. Giełdy Piosenki przyznaje następujące nagrody:
• za piosenkę
• za wykonanie
• nagrodę im. Wojtka Bellona    
• nagrodę im. Jerzego Pawła Dudy
• nagrodę w Konkursie Jubileuszowym

W werdykcie Jury znajdzie się również Nagroda Publiczności przyznana przez Publiczność Giełdową w niejawnym głosowaniu internetowym.
Jury Giełdy z upoważnienia organizatorów innych zaprzyjaźnionych festiwali będzie mogło zakwalifikować Wykonawców do udziału w konkursie bez eliminacji wstępnych.

6) Każdemu z Wykonawców przysługuje prawo do wzięcia udziału w  Próbie Pobicia Gitarowego Rekordu Świata w Zespołowym Wykonaniu Hitu Turystycznego Pod Gołym Niebem Jednocześnie.

7) Biuro Organizacyjne 54. Giełdy Piosenki pracuje  zdalnie.
Kontakt z Biurem Organizacyjnym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8) Wykonawca, przystępując do konkursu, wyraża zgodę na emisję internetową dostarczonych nagrań konkursowych, zarchiwizowanie ich na stronach Giełdy Piosenki oraz na publiczne, niekomercyjne wykorzystanie materiałów dla celów promocji imprezy. Organizatorzy zapewnią poprawne i estetyczne prezentowanie zgromadzonych materiałów.

9) Wykonawca, przystępując do konkursu, akceptuje niniejszy regulamin.

10) Organizatorzy do 10 lipca 2021 r. ogłoszą listę Wykonawców występujących w konkursie.

11) Formularz zgłoszeniowy do konkursu głównego prosimy przesyłać wypełniony na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.