Hymn Giełdy

Organizatorzy 55 OTGPS

   

   

Odwiedź nas

Na stronie

Odwiedza nas 337 gości oraz 0 użytkowników.

1) Warunkiem wzięcia udziału w konkursie 56. Giełdy Piosenki jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 lipca 2023 r.

2) Lista uczestników konkursu przestawiona będzie w dniu 23 lipca 2023 r. na stronie www.gieldapiosenki.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/gieldapiosenki
    3) Podczas występu konkursowego Wykonawca może zaprezentować maksymalnie dwa utwory. Na życzenie Jury Wykonawca może wykonać trzeci utwór.
    4) W czasie konkursu Wykonawca może zaprezentować maksymalnie jedną piosenkę odtwórczą, pozostałe utwory muszą być kompozycjami własnymi. Utwór własny Wykonawcy to taki, który został stworzony w całości lub części przez wykonawcę, jak również taki, który został Wykonawcy podarowany przez innego Twórcę.
    5) Nie dopuszcza się do konkursu wykonawców korzystających playbacku lub pół-playbacku.
    6) Szacowne Jury przyznaje następujące nagrody:
    • Za piosenkę
    • Za wykonanie
    • Nagrodę im. Wojtka Bellona

W werdykcie Jury znajdzie się również Nagroda Publiczności przyznana przez Publiczność Giełdową. W werdykcie mogą znaleźć się  także nagrody specjalne, jeśli te nagrody zostaną przyznane. Jury Giełdy z upoważnienia organizatorów innych zaprzyjaźnionych festiwali będzie mogło zakwalifikować do wzięcia w nich udziału bez eliminacji wstępnych.
    7) Każdy z Wykonawców ma możliwość wzięcia udziału w próbach mikrofonowych. Plan prób umieszczony zostanie na tablicy ogłoszeniowej w Bazie Pod Ponurą Małpą .
    8) Każdemu z Wykonawców zapewniamy: bezpłatne miejsce na polu namiotowym, profesjonalne nagłośnienie występu konkursowego, udział we wszystkich imprezach głównych i towarzyszących Giełdy, niepowtarzalną atmosferę, miejsce przy ognisku i życzliwą pomoc „Pomarańczowej Ekipy”.  
       9) Każdemu z Wykonawców przysługuje prawo do wzięcia udziału w Próbie Pobicia Gitarowego Rekordu Świata w Zespołowym Wykonaniu Hitu Turystycznego Pod Gołym Niebem Jednocześnie.
    10) W Bazie Pod Ponurą Małpą będzie działać Biuro Organizacyjne, które zajmie się szczegółowymi ustaleniami dotyczącymi występu i prób mikrofonowych.
    11) Wykonawca , przystępując do konkursu, wyraża zgodę na utrwalenie techniką fotograficzną i audio-video występów na scenach 55. Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie oraz na publiczne, niekomercyjne wykorzystanie materiałów dla celów promocji imprezy. Organizatorzy zapewnią poprawne i estetyczne prezentowanie zgromadzonych materiałów.
    12) Wykonawca , przystępując do konkursu, akceptuje niniejszy regulamin.